Poznaj nas

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O nas

Euro-Max s.c.

Euro-Max s.c. Małgorzata Sobolewska, Adam Sobolewski to nowoczesna,dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma zatrudniająca na chwilę obecną około50 osób. Historia naszej firmy sięga roku 2005. Siedzibą rejestrową przedsiębiorstwa jest położony kilkanaście kilometrów od granicy polsko-niemiecko Szczecin, natomiast nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest naterenie znajdującego się nieopodal Stargardzkiego Parku Przemysłowego wStargardzie przy ulicy Krótkiej 1.

Zaplecze produkcyjne Euro-Max s.c. to dwie hale o łącznej powierzchni 1440 m2,które zostały wyposażone w najnowocześniejszy park maszynowy przeznaczonydo produkcji mebli (m.in. HOMAG, BRANDT, ALTENDROF, VITAPECLIPSE), a takżeczęść biurowa o powierzchni 600 m2. W naszej codziennej pracy korzystamy zinnowacyjnych technologii w zakresie komputerowo wspomaganegoprojektowania, co umożliwia nam elastyczne przejście z produkcji indywidualnejdo produkcji seryjnej.

O nas

Euro-Max s.c.

Kompleksowe podejście do naszych klientów, kierowanie się ich indywidualnymipotrzebami, a przede wszystkim dbałość o każdy detal na poszczególnychetapach produkcji, pozwalają nam realizować nawet najbardziej skomplikowaneprojekty i zadowalać nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Wszystko to, wpołączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników powoduje, że firma Euro-Maxjest godnym zaufania partnerem do współpracy na rynku krajowym imiędzynarodowym.

Firma od środka

Galeria zdjęć

KONTAKT

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Siedziba firmy

EURO-MAX S.C.
ul. Krótka 1
73-110 Stargard

Kontakt

+48 918 192 055
+48 918 192 054

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Adres e-mail

biuro@euro-maxsc.pl


Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności